KONST / Litografier / Färglitografi 13207239
nr 1320 7239
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 29x77 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:25:40
500 kr
600 kr